| Dariusel27 a întrebat:

Voi daca ati fi spioni pe cine ati spiona si de ce? Celui mai creativ comentariu ii voi da funda.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

As merge la fabrica Coca Cola HBC si as spiona reteta lor sa vad cum sta treaba. Dar nu as zice-o nimanui. Dupa as merge la KFC si as spiona si acolo reteta + cateva aripioare in timp ce astept. Asta daca... nu vad ceva ce mi-ar lua gandul de la mancare laughing

Dupa as merge si as spiona presedintii sa vad ce fac ei in timpul liber. Apoi as merge la ARENA 51. Si cam atat.

Dar indiferent ce s-ar intampla, nu as zice nimanui ce am vazut, nu vrea sa intervin in ordinea mondiala. Daca este cineva sa intervina... o sa se intample indiferent de ce facem.

Tu? ^^