| anonim_4396 a întrebat:

De unde vin copii? (dau funda celui mai creativ raspuns ^^)

24 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Mie imi place sa cred ca vin din dragostea a doi parinti. Incotro se indreapta?

| AvalohAlyn a răspuns:

De la prea multa iubire dintre mama si tata.De la gandul pasnic si inofensiv de a avea un urmas.

| elena a răspuns:

De la barza... dupa care intra la loc, in pantaloni.

| NoKidding a răspuns:

@luciana Respect varsta... dupa cate vad in poza. Dar cum poti sa dai un asa raspuns? Daca copii vin de la Dumnezeu, incearca sa nu faci dragoste cu sotul si sa vedem daca vine vreun copil. Inseamna ca si cand doi caini se imperecheaza...tot Dumnezeu le aduce catelusu.

| Catalion a răspuns:

Din Rai.

| nodeerskulls a răspuns:

Pai, berzele de fapt isi fac cuiburile in burta femeilor stii, in uter. D'aia se zice ca ii aduce barza, ca atunci cand se nasc, isi baga barza capu pe...si ii scoate p'acolo.

| muzicalBoX a răspuns:

Din congo cu avionu tongue

| Astaeparereamea a răspuns:

de ce nu de la indigo?

| Ballet a răspuns:

Copiii sunt un dar al lui Dumnezeu. happy.

| FOCUS a răspuns:

Intrebarea are dublu inteles dar intre cuvintele copii si copiile este o mare diferenta asa nu cred ca ai premiat raspunsul corect, asta e pararea mea :-W

luciana
| luciana a răspuns:

Copiii vin de la Dumnezeu si trebuie sa multumesti Cerului cand ti-i da. Una din gemenele mele, doreste de ani buni, sa aiba un bebe si nu s-a intamplat asta pana acum, dar Cerul poate ca va fi darnic cu ea acest an, abia asteptam vestea naucitoare, nimic nu e intamplator. Dar sa stii ca acesta e un dar divin si trebuie primit ca atare. Ei vin cu greu, din departari doar de ei stiute si abia asteapta ca si nerabdatoarea lor mama, sa ajunga le destinatie fie pe cale normala, fie prin cezariana sau poate pe hornul casei proaspat varuit, asa ca in povestile atat de indragite...Numai bine Lucien.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaa, de la Dumnezeu vin copiii! big hug Asa ca sa nu va suparati daca voi ca parinti sunteti albi sau galbejiti si copilul e negru.batting eyelashes si am mai vazut eu ca in biserica preotul ii scoate din cristelnitahee hee tripleti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un spermatozoid fecundeaza un ovul si rezulta morula-blastula-gastrula etc etc embrion-fetus-copilhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Genom singurul care s`a prins de intrebarea mea... felicitari ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@kazimir: daca "dai o geana" pe la majoritatea intrebarilor puse aici, vei vedea ca multe sunt scrise incorct gramatical. Multi au preuspus ca te refereai la copii, nu la copii de xerox, si ca ai uitat un "i" din neglijenta, graba sau nestiinta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare raspuns genom, se vede ca esti mina-n mina cu oamenii de la minolta, un raspuns pe masura o sa dau si eu, mai nenea kazimire... copii vin de la gradinita bre, mata nu stiai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

kkazimire, dupa ce am citi pe blogul tau mi-am dat seama cine ma face pe mine manelist, numai sex vezi frate mai las-o incolo de masturbalela daca ti-ai ales acest aer arogant creazi ca impresionezi pe cineva? se vede ce inseamna raspuns creativ pentru tine si mai ai tupeul sa te iei si de Andraxur (care si eu am crezut ca e baiat si-mi cer scuze ) du-te ma' dupa blocuri ca acolo e locul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@TILICA raspuns demn de un manelist penibil. mersi ca mi-ai citit blogu caci fiecare vizionare imi aduce bani happy tu ramai tot un copilas de liceu cu un creier subdezvoltat de nonvertebrat ce esti. ochi pentru ochi pana ramanem orbi in fata sortii domnule "ascult pe guta".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...Barza aduce copiii pana la usa si de la usa ea le zice : Hai mars in *** ma-tii. happy

| Lorenna a răspuns:

Din burtica lu' mamicahee hee

| upgrade a răspuns:

Ii aduce mos craciun

| noooname a răspuns:

Din burtica mamei!

| eXtreme078 a răspuns:

Pai mama ta face sex cu tatal tau, mai bine zis tatal tau baga ceva alb in mama ta, si asteapta pana e te-ai nascut... daca ii auzi gemete din camera lor intra peste ei sa vezi happy