| Raul199612 a întrebat:

Vrea cineva sa ne apucam sa facem un sv de minecraft unde sa jucam doar noi doi? (Survival), si daca sunteti si voi de acord, mai facem video-uri pe youtubetongue, am nevoie doar de un coechipier happy

-Am 15 ani
-Sa aveti microfon
-Sa stiti cat de cat minecraftbatting eyelashes

Salut!

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De parcă nu ar fi youtube-ul plin de puști cepelegi care se filmează în timp ce se joacă jocuri cretine în cel mai retardat mod...

| Raul199612 explică (pentru Wøodenpints):

straight face Frate, eu doar am intrebat cine vrea straight face, nu ti-a cerut nimeni parerea ta in legatura cu astawinking

| xXHomePublicXx a răspuns:

Eu as vrea

| Raul199612 explică (pentru xXHomePublicXx):

Okey, Superhappy da-mi id-ul tau de mess si skype happy prin private

| xXHomePublicXx a răspuns (pentru Raul199612):

Iustindascalu@yahoo.com