| Electrik a întrebat:

Vreau niste urari de la multi ani pentru... mine! Cine ma felicita cel mai frumosbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

La multi ani!
Cand orologiul noptii va limita hotarul
Si cu batai scurte va mai trece un an
In cinstea tineretii vom ridica paharul,
Urandu-ti: sanatate si un sincer
LA MULTI ANI!
Funtita plizzzz!puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Aripi de fluturasi, vine-n zbor un ingeras, ghici ce are pentru tine, un pup dulce de la mine! Funtita! Am prins un inamic cu numele de "Pupic". Ti-l trimit rapid ca e mic si tampit.E mort dupa buzele tale. Daca nu te pupa moare... Funtita!

| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Multumesc,imi pare bine ca iti plac!happy

| Username01 a răspuns:

La multi ani ! happy

| ioniiiiiM a răspuns:

Azi e ziua cand zambetul invinge orice urma de tristete, cand sufletul eh plin de fericire sh aceasta e numai una in fiecare an.E ziua cand toti cei care te iubesc sunt aproape de tine urandu-ti LA MULTI ANI!
Fundita?hee hee

| Ɗęʋęɲ a răspuns:

Bună.La mulţi ani şi mult noroc în viaţă.Şi pe măsură ce creşti să nu părăseşti tpu-ul.Pa-pa.

| Electrik explică:

Imi plac foarte multe 2 iar acelea sunt cele de la mishi si cel de la BulinutzaMov. In timp ce doar un raspuns va castiga, celalalt va primi doar vot. Va multumesc foarte foarte mult!

| Electrik explică:

Imi place tare mult si a doua de la BulinutzaMov! E cineva dragut sa-mi raspunda si la intrebarea pe care am pus-o la categoria Adolescenti? big grinbig grinbatting eyelashes

| ΚӨЯIПΛ a răspuns:

JeeeeeT!winking

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!