| MaryMary4 a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa dau de carnet dar inainte sa incep scoala vreau sa mai stiu si eu cate ceva insa nu stiu ce carte de legislatie e buna? Apropo vreau sa invat pentru autovehicule categoria B. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| skinhead99 a răspuns:

Orice carte e buna dar sa fie 2010/2011/2012 nu conteaza! Conteaza mult sa inveti semnele si sa bagi multe chestionare dupa a 7/8-a sedinta daca nu ai chef din prima! Chestionare bune sunt pe drpciv sau e-drpciv. Bafta