| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa iau un aport de calorii in jur de 2000 pe zi.Asa ca ce trebuie sa mananc? Eu mananc unt,iaurt,lapte, pastrama si suc de portocale dar si branza topopita.Cam ce ar treui sa mananc si cam cat de fiecare din cele de mai sus? Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Alune, orez, carne, piure de cartofi, unt de arahide, oua, lapte, branza. Cate putin din fiecare. 5-6 mese mici pe zi. Cate o gustare la fiecare cateva ore.

| anonim_4396 explică (pentru Trynda):

Dar sucul de portocale natural? E bun in calorii?

1 răspuns: