| AdinaakaMorphie a întrebat:

Vreau sa imi fac o pagina pe facebook, stiu ca trebuie sa dau in dreapta la Creaza o pagina sau ceva de genul, dar numai stiu sa continui. ma ajuta cineva?puppy dog eyes dau funditabatting eyelashes.[ scuzati categoria]

3 răspunsuri:
| Caracteromule a răspuns:

Simplu, scrii pe google " facebook " dai click pe prima si iti apare sa te inregistrezi( la ani trebuie sa depaseasca 14 ani)
in caz ca ai deja o pagina de facebook si vrei sa iti mai faci una trebuie sa dai mai intai logaut, funda?