| Fetitsalui a întrebat:

Bunaaa!
Am si eu o intrebare am o pagina pe facebook si vreau sa stiu cum pot afla codul aceei pagini? Dau funda!
Scuzati categoria dar asta e cea mai popupatapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Annayra2001 a răspuns:

Da clik langa linkul paginii! Deci:
http.//blablabla\\ clik aici!

Si dupa ce ai pus clik acolo langa link iti vine tot glisat cu albastru, si arata acolo un numar lung 22134454357986 sa zicem! ALA-I CODUL! si apoi, depinde la ce ti-l trebuie, il pui intre paranteze patrate dar adaugi la el, inainte de a inchide paranteza :0 si inainte de paranteza si cod @ + [1245369789:0] sa zicem, dar stergi +-ul

5 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Nu POSTA la ˝ Dragoste şi Sex ˝.

Chiar dacă această categorie este cea mai populată nu trebuie să postezi aici. Există CATEGORI speciale pentru fiecare întrebare. Ţi se poate SUSPENDA contul.

| raluk27 a răspuns:

Adica link-ul? E combinatia aia de cifre, litere si alte simboluri din casuta situata in stanga sus. Daca vrei sa o dai cuiva, click dreapta-copy si apoi dai paste acolo unde vrei sa o postezi.

| Annayra2001 a răspuns (pentru raluk27):

Nu cred ca la link se refera, ci la cod de gen @+[123456789:0]
INTZELEGI?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi cea mai "popupata" cum zici, dar la Dragoste si sex nu exista acele coduri.Numai bine.

| Anamaria19992012 a răspuns:

Daca te referi la parola... Poti da mi-am uitat parola si iti sprii adresa de e-mail de pe care a fost facut contul... iar ei o sa iti trimita pein mail parola contului de facebookbig grin. Sper ca te-am ajutathappy Fundabig grin