| GyoLove a întrebat:

Vreau sa ma apuc de modeling si vreau sa stiu unde pot face cursuri de modeling sau ce se face si app. sunt din galati.

4 răspunsuri:
| beckham1 a răspuns:

In primul rand din cate vad eu in poza si pe numele tau, esti nascuta in 98, deci mai ai de crescut un pic. Trebuie sa ai minim 1, 70 si sa fi salbuta. Cauta pe Google si vei gasi cu siguranta :*

| GyoLove explică (pentru beckham1):

Poi sunt si copii care se apuca de la 9 ani de modeling.Eu am 13 ani si am 1, 55 si sunt slabuta adica slaba dar nici chiar scandura big grin.winking

| beckham1 a răspuns (pentru GyoLove):

Copiii care se apuca de modeling la 9 ani o fac din placere...nu este ceva profesional. Pentru a face ceva serios trebuie sa ai minim 1, 70 sa nu ai burta, si sa arati binewinking

Răspuns utilizator avertizat