| kitty_9669 a întrebat:

vreau sa scot o poza la imprimanta, dar imi apare ca e offline, ce trebuie sa fac... Funda+VOT celui mai rapid!

Răspuns Câştigător
| SnoopRares a răspuns:

Dai pe start apoi pe panou de control ( control panel ) apoi dai click pe iconita unde iti apare imprimanta, de obicei folderul se numeste Printers and Faxes apoi dai click dreapta pe iconita cu imprimanta si dai Use Printer Online

FUNDA!

3 răspunsuri:
| diamar a răspuns:

Pai in primul rand asigura-te ca este bagata in priza.Apoi asigura-te ca ai apasat pe butonul ON/OFF si ca i-ai dai drumul.Dupa fii sigura ca ai bagat mufa in calculator si mai impingea pentru ca poate nu face contact. Daca ai verificat toate aceste chestii nu stiu ce ar putea fii. Fundita? please

| Xlove64 a răspuns:

Cred ca nu mai ai cartus thinking

| viky98 a răspuns:

Buna.Poate e scos cablul de conexiune cu calculatorul sau poate e scoasa din prizawinking.Cel mai posibil e sa fie scos cablul. Funda?