| 1Voineoska1 a întrebat:

happy Vreau sa va pun o intrebare: pe ce mana se poarta ceasul la fete? Fundita. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Me01 a răspuns:

Normal pe stânga dar mie imi place sa-l port pe dreapta. Deci fac Vera ce IMi place nu ceea ce altora le-ar place.
Poarta-l unde îți place.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

il poti purta pe oricare.nu este o regula.

| ElenaSA a răspuns:

De purtat se poarta pe stanga. Dar nu poate opri nimeni sa-l porti pe dreapta. Poarta-l pe ce mana simti ca este mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum nu are importanţă, fiindcă fetele adesea nu ştiu diferenţia stânga de dreapta.

| MEduard a răspuns:

Toată lumea ştie că ceasul atât la fete, cât şi la băieți ceasul se poartă pe stânga.