| lilicutza0009 a întrebat:

vreau si eu cateva statusuri dedicate prietenilor care se olosesc de tine. funda si vot!

Răspuns Câştigător
| ayase a răspuns:

Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni … si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?
Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J
Prietenia adevarata e ca atuni cand faci pipi pe tine. Toata lumea poate vedea asta, dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il aduce. :))
Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!
In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!

Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul. Prietenii falsi sa de BUZZ! astazi fac prezenta
Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara Un bun si sigur prieten e constinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine.
Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.
Prieteni ca tine gasesc la orice colt de strada.
O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.
Prietenii falsi sunt exact ca buruienile, ii intalnesti la tot pasul!
Prietenii rămân prieteni. Cei care nu rămân... înseamnă că n-au fost!
Prietenia indoieste bucuriile si injumatateste necazurile.
Prietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap, prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat…
A boyfriend stabs you in the heart, a stranger stabs you in the front, a friend stabs you in the back, but best friends don't carry knives.
Cum te simti cand cei mai buni prieteni se dovedesc ati fi dusmani. Incepi sa plangi dar nimeni nu te poate ajuta.
Sunt ZaMbETe FaLse. Minciuni.Ji ToT Ce SpUi thu Sunt CuV` FaCuTe ScRum!
ai plans pe umarul meu, ti'am sters lacrimile, te'am facut sa zambesti. a insemnat ceva pentru tine? NIMIC

http://adacristina.wordpress.com/

1 răspuns:
| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute