| helllauuu a întrebat:

Hey! vreau si eu niste statusuri dedicate unei persoane moartesadfunda

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Nu te vom uita niciodată!
Vei fii mereu în inimile noastre!
Ai plecat prea repede dintre noi!
Cel mai greu moment din viaţa mea: să te văd pentru ultima dată! sad
Atât mi-a venit în minte.
Condoleanţe.

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, îmi pare extrem de rău după cele spuse nu mai am curaj să-ţi spun nimic. Dumnezeu să-l ierte.

| Cristinutza234 a răspuns:

Sa stii ca-mi voi reaminti de tine, oriunde as fi, oriunde m-as uita, oriunde m-as gandi...Tu esti gandul meu....si de accea nu te mai pot uita, chiar daca cineva ne-a despartit, dar candva ne vom reintalni. Si CODOLEANTE sad