| HurremSultan a întrebat:

Buna ^^ TPU vreau si eu status de sila, mila, haladita, smekerita si barfita
Fundaa pe cele mai multe si frum a si apropo ( vreau si cu dansuri ex : Danseazaa... )

Repedee waiting

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Haladita smekerita și împuțita?

| antonG a răspuns:

Te crezi fata smecherita,
De distruse esti barfita,
Dar, de fapt, esti haladita.
Cand te vad imi este mila.
Natiunii provoci sila.
Lasa dansul si invata
Ca sa faci ceva in viata.

| Spiiriduş a răspuns:

Hello` love struck. Uite aici cateva`smug :
Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila.Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu.Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu.
De`atatea barfe m`am intoxicat, Dar sa stii un om nebarfit, e un om ratat!
Ele provocator danseaza, pe tocuri nu pe masa, le place bunu` gust si-o doza de viata.`smug
Sper ca sunt bune`hee hee :*.