| Lily94 a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre prietenie,dragoste,culori, haioase, triste si de despartire.Please,ajutati-ma! Cele mai multe si cele mai frumoase primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Cele mai bune : http://statusbun.com/? cat=1, despre tot ce vrei, te pup!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul se cunoaste la nevoie.
Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.
Dragosteaii face pe oameni sa se simta egai.
Relatiile sunt ca sticla. Uneori e mai bine sa o lasi sparta, decat sa te ranesti mai rau incercand sa o lipesti la loc.
Am invatat sa visez...Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi.Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu, dar o accept asa cum este.
Sper sa te ajute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am niste cunostinte care scriu pe yahoo statusuri de genul acesta...pls funda!