| anonim_4396 a întrebat:

Vroiam sa va intreb in pachetul de tigari glamour sunt tot 20 de tigari ca si in pachetul de vogue? Si stiti ca exista doua tipuri de pachete la aceste tigari subtiri ..stiti cumva cum se numesc acele pachete patratoase in forma de cutiuta si cum se numesc acelea normale? Iar in pachetul acela patratos cam cate tigari sunt? thinking Dau funda multumesc anticipat :* P.S scuze de categorie dar e cam cea mai vizualizatahee hee

2 răspunsuri:
| AndreeaBz a răspuns:

Ambele pachete au 20 de tigari. nu mai stiu care cum e, dar CRED ca ala normal e glamour(normal) iar celelalte sunt arome. happy

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaBz):

Ok mersi ca miai zis pentru ca eu am incercat alte tigari pana acum si vreau sa incerc glamour acum si eram tare curioasawinking