| Monique_3125 a întrebat:

Buna!
Trebuie sa fac o foaie sa para veche...Am auzit ca turnand cafea pe ea, prinde o nuanta inchisa.
Cum trebuie mai exact sa fac?
Multumeschappy

2 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Buna:*
Poti sa o arzi pe margine si apoi faci cum a spus PiSiCuTzAtHa

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Deci se poate si asa... dar eu am incercat si mi s-a rupt foaia si etc.de fiecare datha cand vreau sa fac o foaie sa para veche daca e nescrisa o pun pe plita(bine inteles trebuie sa fie foc in soba)sau cu lumanarea sub ea.si astept sa se faca galbena sau maronie.iese faina dar sa incerci mai intai pe o hartie nescrisa ca sa nu arzi ceva importanth

sper ca tsiam fost d ajutor

big grin