| Djlsghtnquuw a întrebat:

Buna:*. Trebuie sa slabesc pana la banchet straight face. Am 52 de kg si 1.68.Pentru a purta o rochie trebuie sa slabesc la picioare. Dar nu pot tince cura de slabirelaughing. Niste sfaturi va roghappy

2 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Um.esti destul de slaba pentru inaltimea tahee hee. Dar daca tot vrei sa slabesti la picioare, alearga si fa exercitii pentru picioare.(asta depinde in ce parte a picioarelor vrei sa slabesti). Incearca sa inlocuiesti dulciurile cu fructe si sa nu mananaci mancare grasa.Nu e o cura de slabire, e doa o alimentatie mai sanatoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult sport. Cauta pe net exercitii bune pentru picioare, redu consumul de paine, dulciuri si mananca cat mai multe fructe si legume.