| karyna1992 a întrebat:

Buna seara tuturor, care stie o cura de slabire buna? in 27 martie am sedintzele foto pentru albumul de a12a, si trebuie sa slabesc in jur de 8 kg...sunt cam plinutza, am 1.64m si 59 kgcrying, care ma poate ajuta cu niste sfaturi, si o cura buna de slabire? plsss

4 răspunsuri:
| LucKy_6512 a răspuns:

8kg? 4-5 maxim ca sa fii fotomodel si nu face greseala cu cura... tata e antrenor fitness si de cate ori aude de cura isi da ingur cu pumnii in cap...nu face greseala asta uite fa asa: dimineata un aperitiv sau 2 sandvisuri la pranz o supa si seara ceva usor de recomandat un peste deoarece n-are grasimi si e f sanatos iar in fiecare zii exercitii :
Dimineata:alergare usoara(pana cand simti ca esti f obosita nu la primul semn de oboseala sau cand ai transpirat gata recomandabil 1km) si 20-30 de abdomene astea pe burta goala iar seara inainte de culcare ink 20-30 abdomene si ink ceva:masa de seara sa fie cu 3-4 ore inainte de culcare. Iar daca esti dispusa sa risti nitel recomand cura cu suc de mere timp de 1-2 zile cat rezisti adica de cate ori tie foame/sete storci mere(NEAPARAT SUC NATURAL) si bei, dar asta doar o data la 3 saptamana nu mai devreme ca nu-i bine.

Funda?big grin

| karyna1992 explică:

Scuze.pana in 27 martie*

| karyna1992 explică:

Mersi multhappy. fundita:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa niste exerciti sau tine o dieta usoara, uite aici ceva www.dietapentrutine.blogspot.com