| :x:Xj.b:X:x. a întrebat:

Am nevoie de sfaturi, pentru balul bobocilor de anul acesta.deoarece a venit si randul nostru sa il organizam. Poate ma ajutati careva cu niste idei de probe, teme, orice mi-ar prinde bine. Vreau sa iasa cat mai frumosbig grinmersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Gise a răspuns:

Pai baiatul sa stea la o anumita distanta de fata, si sa stea cu o lingura in gura iar in lingura sa fie pus un oubig grin iar fata sa tina un pahar de unica folosinta in gura iar baiatul trebuie sa bage oul in pahar dar nu are voie sa atinga oul nici fata nici baiatul big grin, si care a bagat primul oul a castigat proba... daca te intereseaza si nu ai inteles prea bine anunta-ma big grin

2 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Faceti o petrecere cat mai frumoasa. Succes!

| nexa a răspuns:

Repetati un danssmug...
un concurs ceva.
invitatia sa fie cat mai teen si in culori cat mai viihappy