| Roxxyane a întrebat:

Bună, tuturor! Am o mică problemă ce sper eu să fie rezolvată cât de curând. Aseară mi-am pus telefonul Nokia la încărcat, pentru că mi se închisese, având în vedere că rămasem fără baterie. Totul a decurs normal până când am dat să-l deschid şi am observat că pozele/videoclipurile şi melodiile au dispărut (când dau să accesez la imagini îmi apare mesajul: nicio fotografie de accesat). Credeţi că ar trebui să contactez vreun operator de telefonie mobilă sau ceva de genu? Îmi mai pot recupera imaginile şi melodiile?

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Spărut mîna "vinovat" de dispariția pozelor și videoclipurilor este cardul de memorie, desfă telefonul, adică scoate -i capacul și vezi lîngă cartela sim, este un slot unde vine cardul de memorie, eventual dacă ai un alt aparat(telefon), probează cardul în acel telefon, și cu această ocazie vezi dacă telefonul are ceva sau cardul. Succes. Cristi.

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna vroiam să scriu, scuze dar am ceva probleme cu laptopul.