caramela
| caramela a întrebat:

am o nelamurire, si sper ca voi ma veti putea lamuri...inainte primeam e-mailuri cum ca X a pus o intrebare pe TPU, acum nu mai primesc, voi mai primiti asa ceva? stie cineva despre ce e vorba?
Va multumes si va doresc
Un an nou fericit, multa sanatate si impliniri sufletesti!
LA MULTI ANI!

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Multumesc de urare, la fel si tie, un an mai bun!
Intra la sectiunea notificari,se afla deasupra lui,, logout"si bifeaza acolo cum vrei, sa primesti sau nu emailuri, daca nu ai acolo nimic bifat, de asta nu te mai anunta cand cineva pune intrebari pe TPU.
Succes!

| caramela explică (pentru stejara2):

Am verificat si am bifat sa primesc e-mail cand cineva imi comenteaza raspunsul si sa primesc intrebarile de la toti utilizatorii...cv de genuthinking

| stejara2 a răspuns (pentru caramela):

Daca pui x in dreptul ca sa primesti email, vei primi mereu cand apar noutati, asa merge treaba

| caramela explică (pentru caramela):

Scuze am bifat cele 2 mentionate de mine, dar degeaba.sad

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Ai selectat poate sa nu primesti mesaje cand cineva pune intrebari

| Floris83 a răspuns:

Eu, chiar azi am primit o inștiințare de la doamna Cristina, membră-responsabilă cu problemele astea tehnice, și mi-a explicat că sunt mulți utilizatori, e prea solicitat serverul...mie personal, îmi vin înștiințările pe email cu multă întîrziere. E și firesc, pe vreme cînd te-ai înscris tu, să meargă totul mai ușor, mai repede, acum, s-au înmulțit utilizatorii! asta e...