| Mmelek a întrebat:

Am si eu nevoie de prietene, de oameni care sa ma sprijine deoarece trec printr-o perioada dificila. Este cineva din Calarasi?

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ti-ai si gasit unde sa cauti prietene, tu nu stii cat de greu iti faci prieteni si prin cate trebuie sa treceti impreuna ca sa ii poti considera prieteni, tu asa vrei prieteni, sa te plangi si ei sa te consoleze, fi fata serioasa si gaseste solutii la problemele tale nu astepta sa plangi pe umarul cuiva si celalat sa rada eventual

| AtateaConditii a răspuns:

Crezi ca un strain o sa accepte sa vorbesca cu tine si sa te consoleze pe nimic? Nu ai familie?

| AndreutzaMonicutza a răspuns:

laughing nimeni