| Natty_1043 a întrebat:

As avea o intrebare si eu...de vreo luna jumate mi s`a facut un nodul in jurul zonei mele intime (aproape de labii). nu stiu ce sa ma mai fac cu el pentru ca mereu imi curge din el un lichid verde,(ca si un puroi). mi`e tare frica sa ma duc la un chirurg pentru ca sunt sigura ca va trebui operat.am incercat si cu unguent cu ihtiol. a iesit foarte mult puroi din el. dar el este tot acolo. ce as putea face? va rog dati`mi un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Gipsy a răspuns:

Mai @ZeZe, ai mai mult de 9-10 ani? Nu trebuie sa stie toata tara papusa, cere si fata o parere.
Raspunsul tau e de nota -7584winking

Parerea mea este sa te duci la ginecolog.
Nu cumva sa se agraveze problema si poate chiar va trebui sa te opereze.
Sa nu-ti fie rusine.Nu e nimic iesit din comun.Cu asta se ocupa un ginecolog.
Si cand va trebui sa nasti, ce o sa faci? Te ajuta rusinea sa nasti?
Nu!

Asa ca sfatul meu este sa te duci la ginecolog

2 răspunsuri:
| ZZG a răspuns:

Si chiar trebuia sa stie o tara intreaga.ffs, ii cereai parerea doctorului si iti spunea ce trebuie sa faci iti dai seama ca nu te opera cu forta...

| marius09_8016 a răspuns:

OFF.Trebuie dus la Doctor fara rusine si spus tot ce ai!