| HighByTheBeach a întrebat:

As dori sa va intreb ce sa fac? Luni, in clvenit o fata noua! Pana acum aveam o prietena Carolina. Fata care a venit ne-a fost mie si Carolinei colega de clasa in clasele primare, si Carolina si Fata cea noua erau prietene! Deci sa revenim. De luni Carolina ma ignora si prieteneste cu Maria(fata cea noua). Chiar nici nu vrea sa vorbeasca cu mine, nici sa mearga cu mine spre casa. Ce sa fac? Vreau raasa a spuns urgent!

Răspuns Câştigător
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Atuni zii Mariei ce tiam scris eu poate se va muta la loc si nu mai fi prietena cu Carolina ca nu e prietena ta adevarata daca era te aprecia cu sau fara ea ea nu e o prietena adevarata a profitat de tine sa stii.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poartă un dialog deschis cu ele!
Pa, pa.

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai fura si tu ei prieteni sa vada cum te simti sau zii oral lor ca vrei si tu sa fii prietene cu ele sper sa te ajute.

| HighByTheBeach explică (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Chiar daca i-as zice tot m-ar refuza! Crede-ma

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns (pentru HighByTheBeach):

Hmm deci e vina colegei tale noi sau ale tale carolina ca nu stiu zii si poate stiu sa-ti spun

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns (pentru HighByTheBeach):

Pai atunci du-te la ele si zii doar voi doua pentru carolina:uite de cand a venit ea numai cu ea te mai vezi nici nu ma mai bagi in seama nici nu mai stii ca exist.Ea se va simti rau ca a auzit asta
pentru aia noua:zii ca de cand a venit ea prietena ta nu te mai baga in seama.

| HighByTheBeach explică (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Iti zic eu ca va fi inutil! Carolina este foarte incapatinata! Pana acum stateam cu ea in banca la orice obiect, dar acum sta doar cu ea! Scuze ca nu iti apreiez sfaturile, dar fiind fosta prietena cu ea stiu ce o deranjeaza! Cand ii faci observatii incepe sa strige la tine si nu vrea sa te asculte!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns (pentru HighByTheBeach):

Mersi incearca doar.

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns (pentru HighByTheBeach):

Atuni zii Mariei ce tiam scris eu poate se va muta la loc si nu mai fi prietena cu Carolina ca nu e prietena ta adevarata daca era te aprecia cu sau fara ea ea nu e o prietena adevarata a profitat de tine sa stii.