| Thecurious a întrebat:

Buna tuturor, as vrea sa stiu ce presupune studiul bioingineriei medicale si ce oportunitati are un bioinginer medical in Romania.
Post Scriptum
Nu ma intereseaza domeniul. Intreb, pentru ca un coleg isi doreste sa urmeze specializarea asta.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să repare aparate stricate prin spitale.

| laSoledad a răspuns:

Greu de crezut ca intrebi pentru un coleg, atat timp cat majoritatea tinerilor au internet in zilele noastre si fiecare se documenteaza pe cont propriu pentru alegerea unei specializari la facultate.

De ce simti sa te ascunzi in intrebari cu "Post Scriptum-uri" inutile? Spui simplu ca esti interesat sa afli si atata tot, nimanui nu-i pasa motivul. Insa, ceea ce presupune studiul bioingineriei medicale ai putea usor gasi pe internet, facand o cercetare putin mai avansata decat aruncarea unei intrebari pe TPU.

| Thecurious explică (pentru laSoledad):

Nu ma ascund sub "Post Scriptum-uri ".
Cine vrea, imi raspunde, cine nu, nu.