| Micuta_NicoLeta_1990 a întrebat:

Buna tuturor, ati simtiti cutremurul aseara, la ora 2-11 ziua 24.09.
2016 ziua Sambata; o3
Eu de-abia ma pusesem in pat,ma puneam sa dorm, iar mama statea cu laptopul in pat uitandu-se la un film.
Vroiam sa plec la Brasov a doua zi, ma gandeam ca acolo nu s-a produs.
Dar din pacate da crying
Imi batea inima, si imi tremurau genunchii....
voi ce faceati in timpul acela, cand s-a produs cutremurul sau inainte?
sunt curioasa ..astept raspunsurile voastre!happy
Dau funda :*:*

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu dormeam la ora aia, nu am simtit absolut nimic, desi as fi vrut sa fiu treaz ca sa vad ce reactie as fi avut.