| anonim_4396 a întrebat:

Cat inseamna 15.000 Ron mai babeste? Adica in milioane, lei vechi.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as spune sa inveti banii ca orice prost ii stie..Sa nu iti sti propia moneda? Rusine! 150 milioane

| agoodvampire a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu as spune ca mai bine era sa nu te chinui sa ma judeci caci nu ma cunosti happy Am stat 14 ani in Anglia iar de 2 ani m-am intors in Romania. Nu e asa de usor sa te acomodezi din nou cu banii noi, cu limba... Asa ca te sfatuiesc ca inainte sa spui ceva gandeste-te de 2 ori

| agoodvampire a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu as spune ca mai bine era sa nu te chinui sa ma judeci caci nu ma cunosti happy Am stat 14 ani in Anglia iar de 2 ani m-am intors in Romania. Nu e asa de usor sa te acomodezi din nou cu banii noi, cu limba... Asa ca te sfatuiesc ca inainte sa spui ceva sa gandesti de 2 ori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci rusine ca ti-ai parasit tara!

| lăngătinemereu a răspuns:

Lasa-i pe asta insemna 150 ron insemna 10 lei si 5 lei scrie pe bacnote 10 lei si cealalta bacnota 50 lei

| Omerta47 a răspuns:

E taran la faza asta MrHorror dar e trist ca in doi ani nu te-ai acomodat. Scazi 4 zerouri si aia e. Sau in cazul tau adaugi 4 zerouri. 15 000 0000 si le aranjezi pana arata a numar laughing. Asta ca sa iti fie mai usor.

| anaaremere123 a răspuns:

150 de milioane

| Elena_Durac_1964 a răspuns:

Cat inseamna 150000 lei