| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. big hug in seara asta lipsa de inspiratie si ma gandeam cum sa-mi mai prind parul zilele astea. laughing aveti niste idei sau, mai bine, imi puteti da niste poze cu coafuri pentru varsta mea? precizez ca am aproape 13 ani si am parul foarte cret cam pana la umeri. multumesc! :*.

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună. Bagă spumă în el, sau îndreaptă-l! E cool, îţi spun din proprie experienţă! Baftă!

| Diana_6039 a răspuns:

Duten in **** mea de idioata.Alte intrebari nai?****i rasa matii de curva proasta si fufa de doi bani