| AnaAndreea1995 a întrebat:

laughing Daca in ziua de azi toti tinerii viseaza numai sex, pe vremea bunicilor nostri cum era? laughing Credeti ca aveam bunici "salbatice" sau? rolling on the floor Da, stiu ca imi bese mintea numai tampenii, dar am o curiozitate. big grin Fundaaa! happy

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Păi pe vremea bunicilor fetele se măritau de la 16 ani și turnau câte zece plozi. La ce se gândeau, oare?

| AnaAndreea1995 explică (pentru TeoPT):

Da, corect. Ca vai nu e bine sa-ti incepi viata sexuala la 16 ani, dar alea care se maritau atunci cum era? raised eyebrows Si da, mai faceau si copii de la varsta aia...Suntem mai cuminti noi. rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Toti s-au gandit la asta.De la Adam si Eva.Si s-a facut sex.Dar doar pentru a avea urmasi.Numai ca acum este asa de mediatizat acest subiect incat tineretul de azi crede ca se gaseste pe tava si ca este o joaca.Ca atunci cand te joci cu papusile sau cu masinutele.Nu isi dau seama de consecinte. Apoi vin pe net si scriu tot felul de tampenii.Dar dupa ce au facut sex.

| mona a răspuns:

Asa era si pe vremea bunicii dar nu se facea atata valva pe tema asta ca acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Începând cu anul 2000, s-a dat startul visurilor erotice ale tinerilor. Atunci au avut acces la pornografie, la emisiuni cu mici urme erotice, etc, etc.

E de la sine înţeles că tinerii din perioada '40-'60, mai ales cei de la ţară, se gândeau mai mult la viaţa lor şi la ce vor găsi de mâncat pentru ziua următoare, decât la ce are X în chiloţi.

| elyfel a răspuns:

De ce nu.sexul a fost mereu predominant in randul oamenilor.chiar daca timpurile s-au schimbat si ceilalti erau la fel de curiosi, doar ca la ei exista in alt mod

| MasterStefan a răspuns:

Buna întrebare dar nu pot sa o întreb pe bunica dacă se gândea la sex când era mica. laughing Totuși asta sta în natura omeneasca asa ca indiferent de vremuri, indiferent dacă o arătau sau nu, ei sigur se gândeau la sex.

| MadduSnk a răspuns:

In mintile tuturor cuvantul " SEX " domina rolling on the floor). Asta este clar, chit ca recunosc asta sau nu laughing). Sta in firea omului o.O.