| HelppMe a întrebat:

Mai demult am vazut o fata la scoala si mi-a placut de ea dar nu stiam cum sa ma bag in seama cu ea..pana la urma am inceput sa ne imprietenim, vorbeam in pauze, ne intelegeam bine si ne zambeam reciproc cand ne vedeam si ne luam in brate.....acum nu stiu ce s-a intamplat ca ea nu mai pare interesata sa vorbeasca cu mine, numai ceau, ce faci si atat...parca ma ignora mai mult :l
ce sa fac sa pot fi cu ea in situatia asta? ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| Fluffy69 a răspuns:

Probabil ca nu ii mai place de tine. Inceraca sa te bagi tu mai mult in seama cu eu pentru ca fetele asta asteapta, fi mai amuzant. Vorbeste mai mult cu ea si vezi ce are. Sper ca te-am ajutat! :*

2 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Intreab-o direct daca te ignora sau ce are.

| MiculFaraon a răspuns:

OFf stiu si mie mi s-a mai intamplat, e greu sa vezi asa. Poate a-i jignit-o cu ceva sau nu stiu sau poate te-a vazut ca lu-ai o alta fata in brate si altfel a prins oarecum invidie. Ma gandesc poate te placea.