| OYZ a întrebat:

Buna tuturor! Eu folosesc pasta de dinti Colgate. Voi ce pasta de dinti folositi?

Răspuns Câştigător
| nukeyly a răspuns:

Oricare naturala procesata la rece fara fluor.
Daca sti cei fluorul si glanda pineala il ocolesti, asta din pasta e toxic de aia pe unele scrie ''cat un bob de mazare'' sau ''daca inghiti suna la centru toxicologic''.
Fluor punea Hitler in apa din lagare la evrei sa-i tina docili calmi si fara idei, apoi a prins aripi, azi il avem in pasta paste.

Asta e [.-ul ] meu fiecare decide.

https://www.youtube.com/watch?v=VTXS1nozFnQ&t=476s
Fluoride Deception

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lacalut.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am folosit Colgate multi ani. Dentista mi-a recomandat Parodontax, asta folosesc acum. Are gust groaznic.
Ea spune ca o pasta buna nu lasa dintii sa se "incarce" cu mancare, dupa doar cateva ore.

| ReddY25 a răspuns:

Sensodyne și uneori Colgate