| Anonim0100 a întrebat:

La cati ani vreti sa aveti primul copil? ( doar de curiozitate). Multumesc!

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ma vad tata prea curand....nu sunt genul care iubeste copii.

Dar daca gasesc o fata cu care sa am un viitor....de ce nu? Poate 25-30.

| Doηηa a răspuns:

Cel mai probabil 28-30 de ani.
Până atunci mă ocup de carieră iar dacă totul merge bine mă pun pe făcut patru sau cinci copii. big grin laughing

| Crazyeo a răspuns:

28 happy

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
In jur de 20-25.

| Vans a răspuns:

Fără copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau copii. Necesita timp, bani si o grija in plus.

| Madayna a răspuns:

In jur la 25 ani

| thalyslly a răspuns:

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Bună.
✰ Sinceră să fiu, nu îmi doresc să am copii.

| Ironicnαme a răspuns:

28-29 thinking

| NoOneKnow a răspuns:

Vreau primul copil in jurul varstei in jur de 28-30 de ani. Am nevoie de timp pentru mine, vreau ca in viata mea sa fim doar eu si iubitul meu o perioada. DUpa aceea am de gand sa ma dedic trup si suflet copilului.

| LizGreen a răspuns:

Cam pe la 25 de ani...

| Metalista a răspuns:

Nu cred ca vreau. Dar poate mi se schimba gandirea pe masura ce cresc deci...cam pe la 27-28 de ani. thinking