| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor membrilor TPU, intrebarea mea este urmatoarea : mai vreti sa traiti in Romania?
Daca nu, unde ati vrea sa traiti?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da abia astept sa ma intorc. Numai ca am 2 ajustari de rezolvat. CASA & MASINA dupa ma doare in trocarici. In 2025 revin daca nu 2027 probabil. Duc o viata buna de fel dar lipsesc realizariile apoi stau relax cu o pisica neagra acasa. Daca vine o mateialista la mine sa sara pe fata ei si s.o zgarie

suntserios
| suntserios a răspuns:

O duc destul de bine in Romania si am destul comfort. Ca nu am infrastructura, spitale si educatie... da e o problema, dar sper ca lucrurile se vor rezolva usor usor...

Mi ar placea sa traiesc intr-o tara nordica.
Poate in Finlanda sau Olanda intr-un satuc din ala mirific

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, vreau să trăiesc aici unde sunt acum.
Dar aș vrea să vizitez Japonia. să stau un timp pe acolo, de exemplu la o mănăstire zen budistă. Nu de alta, dar am mai fost.

| Celcestietot a răspuns:

Da, de ce nu? Tu ce vrei?

| Curious2 explică (pentru Celcestietot):

Eu as vrea sa explorez zone. Sa descopar noi lucruri, pana cand voi ajunge intr-un sicriu.

| RKBlue a răspuns:

Nu.
Sper sa ma mut intr-o alta tara ( de preferat Noua Zeelanda.Sunt mai normali oamenii acolo decat tarile din Vest, dar la acelasi nivel de dezvoltare)
Si in Romania e fain, uneori, dar nu pentru mine.

| Curious2 explică (pentru RKBlue):

Esti femeie sau barbat?

| RKBlue a răspuns (pentru Curious2):

Barbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat o duc bine din toate punctele de vedere da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În Barbados (Caraibe) pentru că-mi plac țările și plajele exotice.