| Alexia53 a întrebat:

Sunt in clasa a 10 si as vrea mult sa-mi propuneti niste mesaje de despartire pentru colegii si prietenii mei, in legatura cu plecarea mea in alta tara. Doresc sa fie ceva sufletesc si interesant in acelasi moment! Va rog mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

**Ma bucur ca scap de voi sper sa nu vă mai vad niciodată, la anul' şi la mulți ani ** laughing

■ Ce ar fi dacă ai scrie tu ceva din suflet, ceva original in care să menționezi și momentele plăcute
petrecute alături de ei, este mult mai bine așa decât orice mesaj propus de alții.
(^_^)