| JustForMe a întrebat:

Voi credeti in sfarsitul lumii? Mie mi-e frica! P.S.Am auzit ca sfarsitul lumii va veni in 2012

6 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Eu pur şi simplu nu cred şi punct. S-a anunţat de atâtea ori Apocalipsa asta şi niciodată nu s-a adeverit! Nu mai asculta cu urechea la toate tâmpeniile!

| simf a răspuns:

Stai linsitita, de mai bine de 1000 de ani tot vine sfarsitul lumii. a fost unul in 2000, altul in 2007 - sau aia a fost apocalipsa? -, unul pe 20.10. 2010. mai bine pune tu de-o distractie fix pe 21.12. 2012, cand e programathappy

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu cred in asa ceva.
Porcarieee!

| 211wasgnij a răspuns:

Vom trece si peste acel sfarsit al lumii, deja am avut parte de multi profeti mincinosi, asa ca ar trebui sa fi mai rezervata. Daca te iei doar dupa calendarul mayasilor in aceasta privinta, citeste asta http://www.lovendal.net/......-in-2012/.

| deyna10 a răspuns:

Faza e ca Dumnezeu ne-a dta o viata, deci de ce sa o irosim pe nimicuri din astea. Tu te-ai nascut ca sa te intrebi cand mori? happy traieste-ti viata, DUMNEZEU are grija de toate!

| DamianBlack a răspuns:

Doar dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii