| anonim_4396 a întrebat:

um.am o intreabre, stiu ca foarte multe persoane se intreaba asta si multi zic ba ca nu e adevarat, ba ca e adevarat, am auzit de Bloody Mary si am cautat pe net si am gasit multe povesti si poze dar din film gen, vreau sa stiu e cineva care a incercat si exista? eu nu am incercat si mie foarte frica sa incerc chiar daca nu e adevarat dar sunt foarte curioasa daca exista sau nu

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Povesti de adormit adolescentiioh go on

| Daiana_1431 a răspuns:

Am vazut si eu in "Ghost Whisperer" mi se pare o porcarie. n'am incercat si nici nu vreau, cand ies seara afara si sunt singura intorc capul cand vad o oglinda. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu am incercatbig grin...si nu s-a int amplat nimic, deci stai linistita.Filmuletele de pe youtube sunt cam false.Si daca ar fi fost adevarat, ar fi trebuit sa fie o singura poveste despre bloody mary, nu 7 sau cate sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am incercat si nu exista.Nu e adeavrat, pentru cei care cred:ar trebui sa in cercati si asa o sa va convingeti ca nu existawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred in asta... dar nu riscbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am incercat asta si nu e adevarat