| Sashavalentine a întrebat:

Acum ceva vreme am dat peste povestea cu Bloody Mary. Faza cu statul la oglinda la miezul noptii. mda. As vrea sa incerc ritualul dar mi-e frica laughing chiar daca stiu ca nu o sa se intample nimic. Voi ati incercat? Cum a fost? Astept povesti.tongue.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa vina un stol de ciori si o sa te traga de par

| nyko98765 a răspuns:

Ai eu asta nu am incercat dar am niste prieteni nebuni rau adica rau si au auzit niste povesti din astea si undeva la 21:30 am inceput sa facem chiesti din astea in camera noi le ziceam ritualuri iar fix la 00:00 s-a auzit un sunet ca de artifici s-a stins lumina si cand am iesit afara tipand s-a aprins la loc acum nu stiu ce a fost daca ne-au jucat arinti o farsa sau ceva dar chiar s-a intamplat asta deci daca esti slab/a de inima nu incerca cine stie cine se joaca cu mintea ta laughing

| Mihaela2710 a răspuns:

Ei, nu pot spune că am incercat pas cu pas, mno, dar in mare știu că sunt doar niște făcături menite să te sperie puțin. Deși se spune că dacă te concentrezi tare tare pe un lucru se intâmplă, probabil că după "morbidul" ritual te vei alege doar cu mai multă adrenalină in corp. rolling on the floor
A, da, și dun partea mea ai un BUHUHUU strașnic! :p

| bogdancatalin357 a răspuns:

Asta se face cu prietenii. unu sta in debara, si ala dupa ce zice a treia oara sare ala din debara si il sperie. povesti americane...

| Ali1998 a răspuns:

1. Exista Dumnezeu.
2. Nu exista chestii din astea.
3. Ce nu intelegi din : "povestea cu Bloody Mary"?

| Sashavalentine explică (pentru Ali1998):

Dafuq? ce legatura are dumnezeul tau cu asta? laughing eu am cerut doar experientele voastre, daca v-ati speriat, idk. si normal ca nu exista =.=.

| Cu_K_Tudor_1999 a răspuns:

Eu am incercat (incer) si nu s-a intamplat absolut nimic.Asa ca poti incerca daca vrei.Succes si sper ca ti-am fost de ajutor.