Bună. Unde as putea sa îmi vad parola de la mesenger chiar dacă nu am uitat-o.

2 răspunsuri:
| andreidmbm a răspuns:

Daca nunai uitat-o, o vezi in minte. Daca totusi ai uitat-o, nu ai cum sa o vezi. Pentru ca parolele sunt criptate si nu se salveaza nicaieri. Va trebui sa iti recuperezi parola folosind pasii specificati de Messenger.

| Antimanele104 a răspuns:

Nu ai cum, din păcate.
Trebuie să îți resetezi parola, lucru ce se face de obicei prin mailul tău personal pe care l-ai folosit când ți-ai deschis contul de Messenger.