| victorenecarmenmonica a întrebat:

Cum pot sa aflu raspunsurile de la intrebarile de la mesenger le-am uitat si parola am uitat-o?

3 răspunsuri:
| tomthecat a răspuns:

În afară de întrebările de securitate, ai activat şi celelalte două opţiuni de recuperare a contului Yahoo Messenger?
a) "Legarea" contului tău de YM de o adresă e-mail alternativă (evident, a ta)
b) Activarea opţiunii de primire a unui cod unic de verificare (a proprietarului contului YM) pe telefonul tău mobil.

Dacă n-ai activat şi aceste două opţiuni suplimentare de recupare a contului, BYE-BYE, poţi să-ţi iei adio de la cont.

| Krush a răspuns:

Din pacate nu poti sa le mai alfi, fa-ti alt id si gata.

Bafta!

| mirceadenis a răspuns:

Nu poti
dar ai putea sa intri de la un prieten care e prieten cu tine pe mess si caut pe google cum se sparge un cont de mess