| Stefania a întrebat:

Unele persoane de ce gasesc dragostea la umarul altora, adica avand amanti/amante? De ce? Oameni care au amanti/amante sunt mai stresati? De ce? Cel mai bun raspuns primeste fundita

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca actualul partener nu ii mai multumeste isi cauta daca nu fericirea macar satisfactia pe plan sexual la altcineva.Lasitatea e ca nu vor sa renunte la nici una dintre legaturi.Sunt stresati intr-o anumita masura, dar au pregatit mereu un eventual discurs de iertarewhistling

lolita
| lolita a răspuns:

Persoanele care isi inseala partenerul au prea mult timp liber si nu stiu ce sa faca cu el.

| maria933 a răspuns:

Pai de prosti laughingsi ca sa nu se descopere ca au amante big grin