| anonim_4396 a întrebat:

Bună.

V-ar deranja (femeie singură fiind și stând într-un cartier), mai rău famat sau NU ca toți vecinii din bloc și blocurile imediat aferente să fie gayi (adică să aibă înclinații sexuale, DOAR asupra bărbaților?) DE CE? (De ce DA, de ce NU?)

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Păi, după cum ai descris, pare un cartier destul de sigur pentru o femeie... laughing
(din punct de vedere al unei eventuale agresiuni sexuale)

19 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Cu ce m-ar deranja ce orientare sexuală au vecinii mei? Nu m-ar deranja cu nimic. Ba mai mult, fără femeie, fără scorpii laughing) Mi-ar conveni mai mult

| anonim_4396 explică (pentru AnemonaP):

Ești bărbat sau femeie?
Gay sau straight?

| Drimmero a răspuns:

Nu am inteles de ce ar fi rau famat, acei vecini gay ar guverna zona si ar ataca pe ceilalti oameni cu vibratoare purtatoare? Pai in cazul asta voi umbla prin zona aia doar cu 2 perechi de pantaloni ceva mai grosi, masca deja am ca e pandemie.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Sincer ai merita funda! laughing Dar nu vreau să creadă unii că chiar așa stă treaba în realitate laughing

Mi-ai făcut ziua, din nou cu răspunsul ăsta! laughing

| Hammurabi a răspuns:

... și mai era ceva.
Poate fi într-adevăr deranjant pentru o femeie, să stea într-un cartier unde nu se uită absolut nimeni după ea, nu o admiră nimeni și probabil nu deschide nimeni ușa la intrarea în bloc pentru ea. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Tot mai bine decât să primim prea multă atenție : ))
Iar cu ușa, ne descurcăm noi laughing, vă oferiți voi prea mult, la toate, de aceea nu reușim ( sau mai bine zis nu vrem ) să ne descurcăm singure! Dacă suntem mereu întrebate dacă dorim ajutor? Și ni se oferă mereu ajutor " pe gratis "? laughing
În plus, și bărbații gay pot fi galanti! Unii pot chiar să-și schimbe sexualitatea laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai asta ar creste șansele sa fie mai sigur laughing nu as avea vreo problema.

| anonim_4396 explică (pentru Nirvanaaa):

Ești femeie?

| Nirvanaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

| FreddieM a răspuns:

In ce sens, deranjat? De simpla lor prezenta, sau ce?
Cheers

| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

@ Hammurabi a prins, cel mai bine ideea : ))

| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Deși, sincer mă așteptam la mai multe răspunsuri din partea femeilor...

Un bărbat se simte mereu în siguranță laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Ar fi plictisitor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce ar fi plictisitor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar plăcea! happy Aș putea ieși noaptea afară să scriu, să stau pasivă știind că nimic nu mi s-ar întâmpla laughing Nu că oricum nu fac asta, până pe la 1 noaptea mi-am permis să stau, până acum pe afară și datorită fizicului meu nimeni nu a îndrăznit să se ia de mine, dar m-aș simți și mai safe cu vecini gay. happy Pentru ei nu aș fi niciodată o cină laughing)

Și de ce nu cu unii poate chiar aș lega o relație frumoasă de prietenie laughing) am super curiozitate cum ar fi prietenia cu un bărbat gay, de fapt am curiozitatea cum ar fi prietenia cu orice fel de bărbat, până acum prietenii mei fiind numai de sex feminin laughing))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi, doar ca unii pot pretinde ca sunt gay-ii ca sa poata prinde cina laughing!

| tonyc7 a răspuns:

Asta depinde de cum ii considera acea femeie pe barbatii gay. Daca simte scarba fata de acestia, logic ca se va simti deranjata.
Daca ii considera persoane normale, logic ca nu ar mai deranja-o.

| anonim_4396 explică (pentru tonyc7):

Scârbită? De ce?
Dacă nu îmi fac nimic ar fi ilogic!

Persoane normale, sunt doar dacă vor!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://youtu.be/jooFD570hQ4