| naturelover a întrebat:

Bună TPU! Întrebare pentru toți.
Eu fiind fata trebuie sa ii spun clar unui băiat, adică sa spun ce vreau sau să intru eu într-o conversație (în viata reala) cu el? Aștept cât mai multe păreri

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Pai poți fii directa dar și manierata, daca nu ai chef de lălăială inutilă happy
Decât să îi trimiți semnale extratereste pe care nici Iisus Hristos nu le poate înțelege, pe urmă să te frustrezi că nu și-o dat seama ce ai vrut să zici

| naturelover explică (pentru SilentRain):

Fratele meu mi-a spus ca băieți încă își spun "vrei sa fim prieteni" și ma gândeam dacă sa ii zic și eu la acel băiat

| SilentRain a răspuns (pentru naturelover):

Pai da poți întreba dacă consideri că e cazul