| Mogiojojo a întrebat:

V-ati gandit vreodata obsesiv la niste lucruri, cuvinte, expresii? Eu acum ceva ani ma gandeam intruna la o expresie: 'lost in a dream' adica pierdut intr-un vis si acum cateva luni mai aveam una 'sell me a illusion, buy me a dream ticket' adica 'vinde-mi o iluzie, cumpara-mi un bilet de visare'.
Aveti 'obsesii' de genul?

76 răspunsuri:
| Bruno92 a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu am atacato nu mai vorbi aiurea era vorba de obsesii cand le ai te afecteaza tu deduci cum vrei tu ai stat mult si te ai gandit vad sa dai acest raspuns, te o luat si transpiratiile laughing se cunoaste ca, cand muncesti nu mai ai atata timp sa meditezi asupra depresiei dau un exemplu. multi de acea se imbolnavesc din cauza sedentarismului si psihic afecteaza.eu in comparatie cu tine chiar imi facusem griji vazand ca nu o mai intrat pe TPU de 2 luni chiar pusesem o intrebare daca stie careva daca e bine ..am martor pe utilizatorul laura, de pe tot situ' eu sunt singurul care mi-am facut griji fiindca stiam ca are probleme cu depresia si eu stiu ce inseamna sa te lupti cu boala asta happy

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, mereu am câte un fragment dintr-o poezie în minte.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Bruno92):

Cat mi-a luat? Somnul si treaba? Unii nu stau 24 de ore pe zi pe TPU.

| Bruno92 a răspuns (pentru Mădă0611):

Raspundemi te rog si mie la o intrebare pls, tie la cate minute iti scade cate un procent daca stai pe net? Am pus o intrebare si mai ajuta mult happy
Utilizatoarei care o pus intrebarea imi cer scuze ..nu e treaba mea cum se exprima ea.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Bruno92):

Ce procent?

| Mogiojojo explică (pentru Bruno92):

Nu am mai intrat pe TPU din cauza oamenilor ca tine. Pur si simplu am schimbat parola.

| Bruno92 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Bravo si eu mai imi faceam griji de tine sad intreaba-l pe celcestietot daca nu ma crezi

| Bruno92 a răspuns (pentru Mădă0611):

La baterie

| Mădă0611 a răspuns (pentru Bruno92):

Nu prea stau pe telefon, pe TPU niciodata. Oricum, depinde ce faci pe net si ce aplicatii ruleaza in fundal. Depinde si daca esti in miscare sau nu, pentru ca daca te misti, telefonul cauta semnal si transmite date referitoare la locatia ta, deci consuma energie.

| Turbo223 a răspuns:

Sunt cateva la care m-am gandit :"Thanks for the memories",
"All the living are dead and the dead are all living"
"The devil within"
(Versuri din muzica de obicei).Nu as zice ca m-am gandit la ele obsesiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am obsesii din astea.

| raicard a răspuns:

Yarra-yarra!

Heh! Nu ai "obsesie".Ai inspiratie, te inspira catre ceva anumewinking

| Mogiojojo explică (pentru raicard):

Catre ce?

| raicard a răspuns (pentru Mogiojojo):

Asta... trebuie sa descoperi... singurica love strucklove struck

| Mogiojojo explică (pentru raicard):

Sa nu mai pui asta aiurea ': x'

| raicard a răspuns (pentru Mogiojojo):

Binetonguetongue,,, Sefohee hee,,, inteles - dar nu execut love strucklove strucklove struck