| MioaraParalescu a întrebat:

Buna!
Va rog frumos,am nevoie de cineva care sa imi traduca un text din rusa in romana,l-as traduce cu google translate dar e pe o imagine ce scrie acolo iar eu nu stiu sa fac literele alea.
Daca mi-ar putea da cineva care stie rusa, id-ul lui de mes sau facebookul in privat sau aici sa ii pot trimite imaginea m-ar ajuta mult si primeste funda!
E important pentru mine sa aflu ce scrie acolo.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Facebook n-am. Mess in MD nu are popularitate. Scrie aici textul. Mai inscurt, CTRL+A > CTRL+C > CTRL+V.

| MioaraParalescu explică (pentru 0x11111051):

Nu pot sa ti-l scriu pentru ca e o imagine, in care scrie niste cuvinte, iar eu nu am literele alea pe taste, si nu stiu cumsa iti trimit imaginea.

| 0x11111051 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Tiam trimis linkul in privat.