| anonim_4396 a întrebat:

Va sperie mesajele in lant de pe Facebook? Pe mine nu.Defapt ma cam sperie unul.E cel cu Teresa Fidalgo daca ati auzit de el.Nu m am speriat de mesaj,ci de pozele de pe Google.Un sfat, va rog. Fara jigniri!

Răspuns Câştigător
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Heii :-)
Stai linistit/a ca nu o sa vina Teresa asta dupa tine la noapte laughing
Cate mesaje din astea am ignorat eu si nu s-a mai intamplat nimic.
Stai linistita, e un ca*at de mit. Daca nu ma crezi pe mine, poti intreba pe cine vrei tu.
Asa ca stai linistita si numai crede ca tot ce zboara se mananca!
O zi faina ♥ fundita?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am avut aseara un cosmar cu ea..Cred ca e vina unui film horror la care m am uitat acum 1-2 saptamani.Filmul e The Den. Poate il stiti.

| DeeDeeXD a răspuns:

Hey! Încearcă să nu mai citești mesajele acelea cu fantome care vin și te „bântuie". Gândește-te că, până la urmă cineva a scris acest mesaj, poate nu din România, ci din altă țară și că acele imagini de pe Google în care apar tot felul de umbre și de fantome... Sunt editate. Și pe mine m-au speriat acele mesaje, dar am văzut că nu mi s-a întâmplat nimic dacă nu am dat like sau dacă nu le-am distribuit. Încearcă să nu le mai citești până la final. :* Acesta este sfatul meu! Pa!

| Neatu_Aly_1997 a răspuns:

Nu mai crede in toate zvonurile!