| MadyAngel a întrebat:

Vi s. a intamplat vreodata sa auziti sunete ciudate prin casa sau sa vedeti lucruri ciudate? Mie mi s. a intamplat chestia asta de multe ori uneori cand imi aduc aminte scene din tot felul de filme horror incep sa le dezvolt si sa fiu inspaimantatoare dea dreptul adica vreau sa spun k ma inspaimant pe mine insumi sau de multe ori aud tot felul de lucruri ca de exemplu cum scartie mobila, intr-o seara ascultam muzica si l.am auzit pe tata urland l mine, iar cand ma uit in directia sunetului nu era nimeni m.am dus sa verific dk nu m-a strigat si se parea k dormea nu ma strigase nimeni mi-am continuat treaba dar din nou il aud strigand l mine m.am dus sa verific si se parea k tata dormea inca dupa acest incident la cateva min simteam cum cineva ma priveste din intuneric asteptand parca ceva, simteam cum inima incepea sa-mi bata tot mai tare.
Sau intr-o seara am dormit l o prietena si cum nu aveam niciuna somn am iesit pe terasa am stat noi acolo am vorbit ma rog ce am mai facut noi, iar dupa un timp prietena mea mi. a spus sa plecam in casa k vede tot felul de haine albe(transparente) cum trec prin fata portilor.
Vi s-a intamplat vreodata asa ceva sau ma rog ceva asemanator? nu imi este frica dar totusi sunt curioasawinkinglaughing

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Mda mi s-a mai intamplat pentru ca eu ma uit la f. multe filme horror.Dar de la un timp nu le mai iau in serios pentru ca stiu ca daca le iau in serios o sa ma sperii mai rau.Cel mai ciudat lucru care mi s-a intamplat a fost acum 2 ani cand eram la bunica acasa si m-am uitata eu cu fratemiu pe un site despre fantome.Si in acea seara atateam rezemata de o perna si am simtit ca si cum cineva ma strangea de gat si dupa am auzit un ras asa incet.M-am speriat de moarte atunci dar cand i-am zis lui fratemiu nu m-a crezut. Daca iti plac filmele horror si chestiile legate de supranatural da mi id-ul tau. :d

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat. Poate si fiindca nu ma uit la filme de groaza. Iti sugerez si tie sa le eviti. Exista si filme de calitate, si inca multe. Filmele de groaza pentru spirit sunt ca si fast-food-ul pentru trup. Ultimul film bun pe care l-am vazut: Walk in the clouds.

| kRedhead a răspuns:

Da,mi s`a intamplat de multe ori si totusi parca mai vreau.E placuta senzatia aceea de infiorarehee hee. Daca te preocupa paranormalul, filmele horror si restul lucrurilor de genul mi-ai putea da ID`ul tau te rog? puppy dog eyes rar gasesc si eu pe cineva ca mine laughing.

| mihneatzu a răspuns:

Ksa ta s-ar putea sa fie BANTUITA!

| mihneatzu a răspuns:

Ai o ksa bntuita