| crissmay a întrebat:

Voi ati primit vreodata raspunsuri la misto? Ce ati facut? Ca nu mai vreau sa primesc! M-am saturat! Aproape la toate intrebarile am primit asa!

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai si tu pui intrebarile la misto. Normal ca primesti raspunsuri pe masura. Incearca sa gandesti INAINTE de a posta o intrebare si vei primi raspunsuri la fel de gandite.

| Pho3nix a răspuns:

Daca pui intrebari tampite, normal ca primesti raspunsuri la misto.

| crissmay explică:

Ce intrebare de-a mea ti s-a parut la misto?! Am pus intrebarile care chiar aveam nevoie d eun raspuns dar ce sa-i faci bunului simt ca numai exista.

Răspuns utilizator avertizat
| relaxx a răspuns:

Pai daca pui intrebari aiurea...credk de-aiahappy