| RAY a întrebat:

Ati primit/dat vreodata mesaje cu content sexual la alti useri?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am dat chiar si nuduri la 3 userite, incearca si tu

| RAY explică (pentru Drimmero):

Eu făceam asa ceva inca de pe vremea Orange chat acum 14 ani prin mms, era alta tehnologie, am dat si eu si sunt pro setting

| floresdemayo a răspuns (pentru Drimmero):

Haha laughing

| Drimmero a răspuns (pentru floresdemayo):

N-are voie omul sa se distreze ca ochii din umbra vad tot!

| floresdemayo a răspuns (pentru Drimmero):

Stau la umbra genelor lungi! big grin
Întrebarea apărea pe prima pagină, nu avea cum să treaca neobservata... Și-apoi Ray a promis niste poze... ))

| Drimmero a răspuns (pentru floresdemayo):

Naturale fiind acele gene lungi? sper

Ma bucur sa te revad, nu am mai avut un dialog de probabil 2 ani, cam asa.

| RAY explică (pentru floresdemayo):

Merg merg si va fac va promit azi am avut de lucru, dar maine nu sunt ocupat o sa tin cont de toate raspunsurile voastre

| Mosotti a răspuns:

Eu unul nu, nici una nici alta.

| Dorotheea21 a răspuns:

Primesc. De ce crezi ca am mesajele inchise aproape mereu?
Pacat ca nu se pot inchide si felicitarile.
Am raspuns rau la cateva, demult, pentru ca ma enervasera foarte tare.

Pozele cu Timisoara! happy
Unde le.ai pus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit.