| Dragosdoar a întrebat:

Voi ce anomalii ale naturii ati observat in perioada asta de la vremea prea calda in mijloc de iarna? La mine psicile au intrat in calduri, iar gandacii aia puturosi au inceput sa se dezmorteasca, in miez de iarna.
Va suferi agricultura Romaniei intr-un fel? Vom avea de suferit si noi din cauza asta?

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

La mine vecinii s-au apucat sa zugraveasca!

| RAY a răspuns:

Dorotheea21 din moment ce ceream păreri personale,da m-am enervat un putin,dar apoi mi-a povestit si i-am dat fundita,copy paste facem de cand ne nastem,invatam de la alti sau tu
te-ai nascut invatat sa stim,in fine.

Am observat si eu asta,e cald de asta, iti dai seama ca daca vine frigul ingheata totul, pentru argicultura asta este un dezastru total si asa cumparam totul de afara, am vazut albine, muste nu imi venea sa cred, fluturi, asa ceva nu ar avea voie sa aiba loc, aceste insecte vor muri daca vine inghetul

| Dragosdoar explică (pentru RAY):

Sincer pe mine ma baga in depresie
Cat de cald ar fi nu e ca primavara, cand e cerul limbepede

| RAY a răspuns (pentru Dragosdoar):

Vezi de vitamina d

| Dragosdoar explică (pentru RAY):

Ms,am vit d, dar nu functioneaza sad nu merge cand dau ochii cu vremea de afara

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E întradevăr grav. Am intrat și eu în călduri. Mă tratez cu duș rece.

| Dorotheea21 a răspuns:

Am vazut o anomalie a naturii, la Sanatate.
Ray plange ca o fata i'a raspuns cu doua c.p. de pe internet si a tipat la ea ca de ce da copy.paste.
El, care traieste cu raspunsuri copy.paste! rolling on the floor
Urat caracter.

Am vazut ghiocei in Herastrau! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anomalii sunt peste tot de la aerul care îl respirăm până la ce mâncăm, doar că nu simtim că ne-ar afecta deoarece am devenit una cu ele.
Daca ai aduce un preistoric care mânca doar ce e natural. Ar fii foarte sensibil la mediu.

Răspuns utilizator avertizat